Sallate me lulelaker

*1/2 lulelaker

*1 gote kos

*2 thelpinj hudhre

*piper i kuq

*kripe

Pastrojeni lulelakren, priteni dhe zieni.

Lulelakren e zier ndajeni ne copeza te vogla dhe perzieni me kosin me hudher, shtojini kripe dhe siper hidhini piper te kuq dhe vaj ulliri.

Ju befte mire

Translate »