Sallate me laker

* 1 laker e vogel
* 2 karrota te ngrira ne rende
* 2 luge gjelle majonez
* 1 – 1.5 gote uji kos
* 1/2 gote uji arra
* hudher
Per zbukurim:
* miser, koper ose arra

Lajeni lakren, priteni holle, hidhni kripe dhe shtypeni. Shtoni kosin, majonezen, hudhren dhe arrat. Pasi ti perzini te gjitha hidhini ne pjate. Mund ta zbukuroni me miser ose koper.
Ju befte mire.

Translate »